Ferie zimowe z językiem angielskim!

Serdecznie zapraszamy dzieci do wykorzystania ferii zimowych na poszerzenie swoich umiejętności z języka angielskiego. W wesołej atmosferze, poprzez gry i zabawy dzieci będą obcować z językiem angielskim przez kilka godzin dziennie.

Tak więc te dzieci, które lubią wyjazdy, zapraszamy na zimowisko w Rabce. Lektor polski i native speaker będą jak najwięcej mówić po angielsku do dzieci i zapełnią czas emocjonującymi konkursami i zabawami w języku angielskim.

Dla dzieci, które wolą zostać w domu organizujemy półkolonię z językiem angielskim – NON STOP ENGLISH w Szkole Word. Codziennie przez 5 godzin dzieci ,,zanurzą się’’ w języku angielskim. Będzie okazja przygotować angielskie projekty, robić rebusy na tablicy interaktywnej, śpiewać piosenki i rozwiązywać w grupach zadania na komputerach. Wśród fascynujących tematów przerabianych na zajęciach NON-STOP ENGLISH będą:

• "Z archiwum X" – tajemnicze ślady, muzem tajemnic, czytanie szyfrów
  • "Przygody Podróżnika" – jedziemy w rejs dookoła świata, poznajemy życie egzotycznych zwierząt, zwiedzamy anglojęzyczne kraje
  • "Top Chef’" – kulinarne ABC, kuchnie świata, przygotujemy sałatkę
  • "Fashion Show" – stroje z poprzednich epok, zdjęcia w starej ramie i inne.

Kolonia w Rabce odbędzie się w terminie 12-19 stycznia w cenie 860 zł.

Półkolonia w Szkole Word odbędzie się w terminie 21-25 stycznia, codziennie w godz. 9-14 w cenie 280 zł  (25h zegarowych).

Informacja dostępne są na ulotkach oraz w sekretariatach Szkoły Word:

Szkoła WORD Kurdwanów  - tel.511-714-316, e-mail: szkolaword@gmail.com

Szkoła WORD Ruczaj  - tel. 508-407-531, e-mail: szkolainteraktywna@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!

PONIEDZIAŁEK - 12 LISTOPADA 2018 R.

1) szkoły podstawowe - system klasowy:

W związku z tym, że szkoły podstawowe z którymi współpracujemy nie prowadzą zajęć w dniu 12 listopada, zajęcia prowadzone przez Szkołę Word na terenie tych szkół również nie będą się odbywać.

2) siedziby szkoły Word - system małych grup:

Zajęcia językowe dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz dla dzieci uczęszczających do szkół podstawowych dnia 12 listopada nie będą się odbywały. Zajęcia dla młodzieży i dorosłych mogą się odbywać lub nie, zależnie od tego co poszczególne grupy ustalą ze swoim lektorem.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ W TYGODNIU 29.10 - 04.11.2018 r.

W dniach od 1 do 3 listopada 2018 r. (czwartek, piątek, sobota) zajęcia w Szkole WORD nie odbywają się.

DOTACJE UNIJNE NA ROK 2018/2019

Z przyjemnością informujemy, że dla naszych klientów, w bieżącym roku pozyskaliśmy dotacje unijne. Jako jedyna szkoła w rejonie oferujemy kursy dla osób dorosłych z dofinansowaniem z funduszy UE do 87%. Szczegóły w zakładce "dotacje UE" lub pod nr tel 502 -831-201.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

LEKCJE OTWARTE

Nowych klientów z siedzib naszej szkoły oraz szkół podstawowych zapraszamy na lekcje otwarte. Prosimy o wcześniejszy telefon do odpowiedniego sekretariatu i zgłoszenie swojej obecności. Aktualne numery telefonów znajdują się w zakładce KONTAKT.

LEKCJE DLA PRZEDSZKOLAKÓW:

Lekcje prowadzone będą w oparciu o podręcznik Pearson Longman z postaciami Disneya.
Terminy: 12, 13, 19 lub 20 września, zawsze o godz 16:30.

LEKCJE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Lekcje prowadzone będą w oparciu o podręcznik Nowa Era z postaciami National Geographic.
Terminy: 12, 13, 19 lub 20 września, zawsze o godz 17:30.

LEKCJE DLA DOROSŁYCH

Terminy: 12, 13, 19 lub 20 września, zawsze o godz 18:30.

ZAPISY NA KURSY NA ROK 2018/2019

SIEDZIBY SZKOŁY WORD:

Zapisy trwają od 3. do 24. września. Początek zajęć 1. października. Zapisu można dokonać on-line lub przyjść do siedziby szkoły w godzinach pracy sekretariatu.

SZKOŁY PODSTAWOWE:

Zapisy trwają od 3. do 10. września. Początek zajęć 17. września. Zapisu można dokonać online lub na podstawie deklaracji dostępnej na naszych tablicy ogłoszeń w szkołach podstawowych.

Dzien św. PATRYKA 2018

Zobacz więcej>>

Fotorelacja z ZIMOWISKA 2018 w Rabce!

Zobacz więcej>>