DŁUGI WEEKEND MAJOWY - WAŻNA INFORMACJA:

1) szkoły podstawowe - system klasowy:

W związku z tym​,​ że szkoły podstawowe z którymi współpracujemy nie prowadzą zajęć w dniach 30 kwietnia do 4 maja, zajęcia prowadzone przez Szkołę Word na terenie tych szkół również nie będą się odbywać.

2) siedziby szkoły Word - system małych grup:

Zajęcia językowe dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz dla dzieci uczęszczających do szkół podstawowych - w długi weekend majowy nie będą się odbywały. Zajęcia dla młodzieży i dorosłych mogą się odbywać lub nie, zależnie od tego co poszczególne grupy ustalą ze swoim lektorem.

Przypominamy również, że wszyscy uczniowie szkoły Word mają ustaloną ilość zajęć lekcyjnych, która musi odbyć się w ciągu roku szkolnego.
Ilość odbytych godzin jest podsumowana w maju i jeśli brakuje godzin to wydłużony zostaje czas trwania kursu w czerwcu.

Dzien św. PATRYKA 2018

Zobacz więcej>>

Fotorelacja z ZIMOWISKA 2018 w Rabce!

Zobacz więcej>>