Czerwiec 2022 - aktualności

Półkolonie Lato 2022 - Akademia Magii

Czerwiec 22-26, 2022

Oto wspomnienie magicznego czasu na wakacyjnej półkolonii

Wakacje 2022

Wszystkim uczniom życzymy miłego, wakacyjnego wypoczynku.

Sekretariat jest nieczynny od 1 lipca do 28 sierpnia (w pilnych sprawach prosimy o kontakt mailowy).

Szkoła Word wznawia pracę od 29 sierpnia.

Do zobaczenia!

Ostatni dzień promocji "Podręcznik gratis"!

Czerwiec 30, 2022

Informujemy, że 30 czerwca zakończymy przyjmowanie zapisów w ramach promocji "Podręcznik Gratis".

Dziękujemy za promocyjne zapisy!

Losowanie kuponów rabatowych na naukę w 2022/23

Czerwiec 23, 2022

Wszyscy, którzy wzięli udział w naszym konkursie na Facebooku i poprawnie odpowiedzieli na 3 pytania mieli szanse wygrać atrakcyjne rabaty!

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem - wzięło w nim udział prawie 100 osób!

Zapraszamy na losowanie!

Lista zwycięzców:

10% rabatu
Agnieszka (sidz******gmail.com)

5% rabatu
Ewa (cisz******interia.pl)
Oliwia (alek******gmail.com)
Piotr (piot******wski.org)
Katarzyna (kasi******interia.pl)

Serdecznie gratulujemy!

Boże Ciało - weekend

Czerwiec 17, 2022

17 czerwca (piątek po Bożym Ciele) nie pracujemy w szkołach podstawowych, natomiast w siedzibach zajęcia odbywają się zgodnie z planem.

Wygraj ekstra rabat na naukę!

Czerwiec 8, 2022

W ramach tegorocznej promocji mamy dla państwa DODATKOWE RABATY 5% i 10% na naukę w drugim semestrze!

Aby wziąć udział w ich losowaniu należy w dniach 8-15 czerwca wejść na Facebooka szkoły Word a następnie odpowiedzieć poprawnie na trzy proste pytania.

Weź udział w konkursie »