Kurs korepetycyjny - NOWOŚĆ!

Celem kursu jest utrwalenie materiału przerabianego na lekcjach w szkole. Pracujemy w oparciu o podręcznik szkolny uczniów. Na zajęciach w szkole WORD lektor:

• Omawia materiał przerobiony na lekcji w szkole
  • Wspólnie z uczniami odrabia zadania
  • Poszerza przerabiany w tygodniu materiał szkolny o dodatkowe ćwiczenia na tablicy interaktywnej

Kurs korepetycyjny może być prowadzony on-line lub stacjonarnie (wg Życzeń klientów).

Uczniowie powinni być z tej samej klasy lub w tym samym wieku i przerabiać ten sam podręcznik.

Zajęcia odbywają się w szkole WORD i są prowadzone przez lektora polskiego.
Nauka odbywa się w systemie:

• 2 x 45 minut w tygodniu w cenie 165 zł miesięcznie, jeśli grupa będzie liczyć 5-8 osób
  • 1 x 60 minut w tygodniu w cenie 165 zł miesięcznie, jeśli grupa będzie liczyć 3-4 osoby

Zapraszamy również na indywidualne korepetycje w promocyjnej cenie 65 zł za lekcję!

PANDEMIA

W przypadku zamknięcia szkoły z powodu pandemii przechodzimy na system on-line, a po powrocie dzieci do szkoły wznawiamy zajęcia w systemie stacjonarnym.

ORGANIZACJA ZAJĘĆ - liczebność grup, ilość godzin

Kurs Ilość