Lektorzy w Szkole WORD

Dyrektor Szkoły Językowej WORD

mgr Małgorzata Tatar, Dyrektor Szkoły Językowej WORD

Wykształcenie:
Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia podyplomowe dla dyrektorów szkół językowych w Saint Gilles College w Londynie. Prowadziłam zajęcia językowe na terenie Podgórza od 1979 r. w wielu szkołach podstawowych, gimnazjalnych i licealnych. Obecnie wraz z gronem lektorów prowadzę szkołę językową we własnym budynku przy ul. Wysłouchów 30A.

Prywatnie:
Moja wielką pasją są samodzielnie organizowane podróże do dalekich egzotycznych krajów.

mgr DANUTA OCIEPA
Wice-dyrektor Szkoły Językowej WORD

mgr Danuta Ociepa

Wykształcenie:
Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim o specjalności metodyka nauczania. Praca dyplomowa dotyczyła wykorzystania nowoczesnych technologii w nauczaniu języków. Od najmłodszych lat uczestniczyłam w prowadzeniu filii Szkoły WORD na Kurdwanowie, więc po latach naturalnym krokiem było otworzenie własnej filii na Ruczaju. Obecnie jako wice-dyrektor zarządzam placówką na Ruczaju.

Prywatnie:
Miłośniczka Tatr i samodzielnie organizowanych wypraw trampingowych a także windsurferka, początkująca żeglarka i pasjonatka kultury słowiańskiej.

mgr IZA DUŃSKA-DUL
Metodyk szkolny

mgr Iza Duńska-Dul

Wykształcenie:
Ukończyłam studia magisterskie na wydziale filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, kierunek profilaktyka społeczna i resocjalizacja. Jestem także magistrem filologii angielskiej; specjalizacja: lingwistyka stosowana, specjalność: nauczycielska. Zawodowo interesuję się rolą motywacji w nauczaniu języków obcych, oraz praktycznym wykorzystaniem teorii inteligencji wielorakich Howarda Gardnera w nauczaniu języka angielskiego.

Dlaczego lubie uczyć:
Uważam, że nauka angielskiego może i powinna być przyjemnością. Na zajęciach pomagam moim uczniom w odkrywaniu pasji do poznawania nie tylko języka, ale również kultury i zwyczajów krajów anglojęzycznych, co daje mi ogromną satysfakcję.

Prywatnie:
Spędzam czas aktywnie; uwielbiam sport i podróże. W Szkole WORD pełnię funkcję metodyka szkolnego, pracuję również jako nauczyciel akademicki.

mgr MONIKA WOJDAK
Lektor języka angielskiego

mgr Monika Wojdak

Wykształcenie:
Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języka Angielskiego na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz studia magisterskie na wydziale historii o kierunku: studia europejskie. Języka angielskiego uczę od ponad 20 lat.

Dlaczego lubie uczyć:
Obydwoje moi rodzice są nauczycielami, więc od najmłodszych lat wiedziałam, że pójdę w ich ślady. Uwielbiam rozbudzać u moich uczniów chęć do nauki języka, a potem śledzić ich postępy. Daje mi to dużą satysfakcję, bo dzięki temu łączę pracę z pasją.

Prywatnie:
Gdy tylko mogę zaszywam się na wsi, w otoczeniu przyrody, w towarzystwie najbliższych, psa i książek.

JONATHAN HARRIS
Native English speaker

Jonathan Harris

Wykształcenie:
I am a native English speaker from England and I have lived in Poland since 2016. I have a CELTA English teaching qualification and I studied Philosophy, Anthropology and Religion at university.

Dlaczego lubie uczyć:
I enjoy teaching classes to students of all ages and abilities and I love hearing the stories that everyone has to tell.

Prywatnie:
My hobbies include rock climbing, walking in the forest and playing board games, card games and computer games with my friends. Come and learn English with us! I’ll see you in the classroom! :)

mgr EWELINA GLEŃ
Lektor języka angielskiego

mgr Ewelina Gleń

Wykształcenie:
Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie. Ukończyłam tam studia magisterskie na kierunku filologia angielska, specjalizacja nauczanie cyfrowe. W swojej pracy magisterskiej badałam wpływ szkoleń online na wzrost motywacji do rozwoju zawodowego wśród nauczycieli języka angielskiego.

Dlaczego lubie uczyć:
Uwielbiam przekazywać swoją wiedzę w kreatywny sposób i obserwować postępy moich uczniów. Na swoich lekcjach lubię wykorzystywać nowoczesne technologie, liczne gry i aplikacje, które często wymyślam i tworzę samodzielnie, gdyż sprawia mi to ogromną radość.

Prywatnie:
Jestem wielką miłośniczką muzyki, ukończyłam szkołę muzyczną w klasie skrzypiec i od wielu lat jestem członkiem Orkiestry Symfonicznej Dębickiego Towarzystwa Muzyczno-Śpiewaczego. Oprócz tego fascynuje mnie historia Wielkiej Brytanii, lubię podróżować i poznawać kulturę innych krajów, czytać książki i spotykać się z przyjaciółmi.