WAKACYJNA NAUKA JĘZYKÓW NAD MORZEM!

Zapraszamy na obóz językowy nad morzem z nauką języka angielskiego oraz hiszpańskiego.

Jeśli chcesz zapewnić dziecku wygodny przejazd pociągiem nad morzem i pobyt w komfortowych warunkach to zapraszamy na wakacje z Wordem!

Tak jak od wielu lat, tak i w tym roku jedziemy nad morze do Dźwirzyna.Zapewniamy dzieciom komfortowe warunki przez cały czas trwania obozu. Już sam przejazd z Krakowa do Kołobrzegu jest dla dzieci atrakcją, bo jedziemy nocnym pociągiem z kuszetkami. Wyjeżdżamy w godzinach wieczornych i dzieci śpią w pozycji leżącej i rano wypoczęte witają morze. Długa podróż z Krakowa nad morze jest dla dzieci przyjemnością a nie udręką jak np. w wypadku wielogodzinnego transportu autobusowego. W Dźwirzynie (20 km od Kołobrzegu) czeka na nas komfortowy ośrodek Rejal z kilkoma boiskami i salam ido prowadzenia zajęć (www.rejal.afr.pl). Dzieci są zakwaterowane pokojach 3-4 osobowych, każdy z łazienką. Z Kołobrzegu do Dźwirzyna jedziemy specjalnie dla nas wynajętym autobusem. W ośrodku mamy zapewnioną całodobową opiekę medyczną a na plaży dozór ratownika.

Jeśli chcesz zapewnić dziecku atrakcyjny sposób nauki, zwrotów, słownictwa i pięknej wymowy to jedź z nami! W tym roku obóz przeprowadzi wyjątkowo dobrany zespół lektorów: na ich czele znana pani Blanka i popularny native speaker Jonathan. Skład lektorów uzupełnia iberystka, pani Marysia, która poprowadzi klub hiszpański.

Nasi lektorzy:

BLANKA   JONATHAN   MARYSIA

Dzieci, podzielone na grupy pod względem wieku i poziomu językowego, uczestniczą w 2-3 godzinach dziennie zajęć języka angielskiego. Każdy dzień poświęcony jest innemu tematowi, który jest wprowadzany podczas zajęć porannych i kontynuowany w formie gier na plaży, lub na ogrodzonym terenie ośrodka. A więc będzie poświęcony strojom i modzie zakończony przez fashion show; dzień o morzu, piratach i poszukiwaniu skarbów ukrytych na plaży; dzień poświęcony lotom kosmicznym i UFO zakończony konkursem na najciekawszy statek kosmiczny z piasku i wiele innych tematów.

Cały czas, podczas trwania obozu uczniowie są zachęcani do ciągłego mówienia po angielsku do lektorów a także między sobą ''total immersion''. Dostają za to punkty, które zbierają podczas całego pobytu.

Dodatkową atrakcją wyjazdu jest możliwość spotkań w prowadzonym przez naszą Iberystkę klubie hiszpańskim. dzieci poznają ciekawostki z historii i kultury Hiszpanii, nauczą się tańczyć flamenco i wrócą do Krakowa znając kilka zwrotów grzecznościowych po hiszpańsku. Dla chętnych będzie również możliwość doskonalenia umiejętności windsurfingu na płytkim jeziorze Resko.

Istotne informacje:

• Zapisy u lektorów oraz w sekretariatach Szkoły WORD. Przy zapisie płatność 200 zł, reszta płatności w ratach.
  • Termin wyjazdu: od 4 do 16 lipca 2019 r.
  • Cena 1690 zł

Napisz maila z zapytaniem: szkolaword@gmail.com lub zadzwoń: (12) 654 17 96 albo 511 714 316.