Ósmoklasisto! Przygotuj się z Nami do egzaminu!

Kursy dla ósmoklasistów

Zapraszamy do szkoły Word do naszej siedziby na Wysłouchów 30a na zajęcia dla ósmoklasistów.

U nas:

• 100% zajęć poświęconych jest na przygotowanie ucznia do egzaminu z języka angielskiego po 8 klasie. Zakres materiału zgodny z najnowszymi wymogami MEN na rok szkolny 2021/22
  • Połowę zajęć prowadzi lektor polski a połowę native speaker
  • Uczeń może skorzystać z bezpłatnych konsultacji
  • Każda lekcja prowadzona jest z użyciem tablicy interaktywnej
  • Utrzymujemy stały kontakt z rodzicami za pomocą dziennika internetowego
  • Posiadamy Akredytację MEN wydaną przez Kuratorium Oświaty nr NP. AJ. 515/10/10

Zapraszamy do nas! Dzięki temu że native speaker będzie prowadził zajęcia co tydzień, uczniowie będą mieli możliwość intensywnego ćwiczenia konwersacji i osłuchania się z piękną brytyjską wymową.

Native speaker skupi się na utrwalaniu znajomości funkcji językowych oraz rozumieniu ze słuchu, natomiast lektor polski będzie rozwijał znajomość środków językowych, umiejętność rozumienia tekstów pisanych oraz poprawność wypowiedzi pisemnej.

Zapraszamy również naszych uczniów do kontynuacji zajęć w ramach kursu standardowego na poziomie intermediate z rozszerzeniem egzaminacyjnym.

W ubiegłym roku szkolnym uczniowie z tych grup uzyskali średni wynik: 92% z egzaminu z języka angielskiego po 8-klasie!

Grupa Liczba osób w grupie Wiek uczestników Liczba lekcji w tygodniu Całkowita liczba lekcji w jednym semestrze
Kursy przygotowujące do egzaminów klas 8 5 - 8 osób młodzież 2 x 60 minut 48 lekcji
w tym 42 godziny lekcyjne regularnych zajęć
+ 6 godzin testów

Siedziba RUCZAJ

Grupa Liczba lekcji w tygodniu Liczba lekcji w semestrze
Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty/matury 2 x 90 minut 56 x 45 minut

Nasi uczniowie sprawdzają swoją wiedzę podczas próbnych egzaminów Cambridge: KET, PET, FCE, CAE oraz próbnego egzaminu ósmoklasisty.

ZAJRZYJ DO NAS NA ZAJĘCIA - film o Szkole Językowej WORD