Półkolonie z angielskim!

Zapraszamy na półkolonie w lipcu i sierpniu. Wszystkie nasze zajęcia prowadzi anglista z wykorzystaniem tablic interaktywnych, sprzętu karaoke, komputerów i tabletów.

W lipcu lektor zabiera dzieci na basen, gdzie instruktor pływania prowadzi gry, zabawy oraz naukę pływania. Po wysiłku fizycznym czas na wysiłek umysłowy. W ramach autorskiego projektu Akademia Filmowa dzieci oglądają krótkie filmy Disneya, uczą się słownictwa, ćwiczą umiejętności aktorskie, nakręcają własne filmy. Natomiast Akademia Magii to spotkanie z Harrym Potterem mistrzem sztuk tajemnych opowieści o zamku, w którym straszy, przygotowanie i pokaz strojów z dawnych epok.

W sierpniu dzieci będą oglądać filmy o zwierzętach świata, poznawać ich życie i zwyczaje i wybiorą się do ZOO, gdzie nakręcą film o wybranym zwierzęciu, jako ”reporterzy National Geographic”. Wszystkie zajęcia poprowadzi anglista cały czas mówiąc do dzieci po angielsku i nagradzając ”wordami” ich angielskie wypowiedzi. Na zajęciach panuje zasada ”NON STOP ENGLISH” – Zapraszamy.

Terminy i ceny:

Lipiec:
24.06 – 28.06  Akademia Filmowa + basen
1.07 – 5.07  Akademia Magii + basen
8.07 – 12.07  Akademia Filmowa + basen

Sierpień:
19.08 – 23.08 Projekt National Geographic reporter + wyjazd do ZOO
26.08 – 30.08 Projekt National Geographic reporter + wyjazd do ZOO

Uwaga ! PROMOCJA !!
Przy dokonaniu zapisu do końca miesiąca maja cena o 50 zł niższa, czyli tylko 290 zł za tygodniowe zajęcia w lipcu i 270 zł za tygodniowe zajęcia w sierpniu.

Zapisy w sekretariatach: telefonicznie, mailowo lub osobiście. Przy zapisie wpłata 100 zł a konto półkolonii. Zapisy na wszystkie półkolonie zamykamy w dniu 20 czerwca.