Wysoka jakość nauczania w Szkole WORD została potwierdzona certyfikatami

Akredytacja Ministerstwa Edukacji Narodowej

Przyznana przez Kuratorium Oświaty.
Nr akredytacji: NP. AJ. 515/10/10

Szkoła WORD od wielu lat współpracuje z British Council

British Council dostarcza materiały próbne na Mock Cambridge Exams organizowane przez szkołę WORD.
Przygotowujemy i wysyłamy naszych uczniów na egzaminy w British Council.

British Council Addvantage

Szkoła WORD jest oficjalnym Ośrodkiem Egzaminacyjnym TGLS

Szkoła WORD ma uprawnienia do przeprowadzania egzaminów TGLS Direct (A1-C2), TGLS Work Communication English Language Certificate oraz TGLS Smart, więcej »

The Global Language System

Znak jakości ISO

Szkoła WORD posiada znak Jakości ISO 9001:2015.

Znak Jakości ISO 9001:2015

Wyróżnienie za Kreatywność i Innowacje

Szkoła WORD została wyróżniona za Kreatywność i Innowacje przyznane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

Kreatywność i innowacje, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

Warto wybrać Szkołę WORD ponieważ:

• Mamy świetnych lektorów
    Dysponujemy gronem sprawdzonych, profesjonalnych lektorów polskich z wieloletnią praktyką. Nasi lektorzy to prawdziwi entuzjaści, nauczyciele z powołania w dobrym przygotowaniem metodycznym i pedagogicznym. Zatrudniamy również starannie dobranych native speakerów: Anglików i Amerykanów posiadających wykształcenie humanistyczne oraz kursy przygotowujące do nauczania języka angielskiego za granicą (CELTA, DELTA)
  • Uczymy nowocześnie i skutecznie
    Do nauczania używamy nowoczesnych i sprawdzonych pomocy naukowych takich jak: tablica interaktywna, programy komputerowe i piloty interaktywne. Powodują one wzrost motywacji kursantów, ubarwiają i dynamizują naukę. Utrzymujemy stały kontakt z rodzicami: dzieci odpowiadają na każdej lekcji a uwagi nauczyciela są wpisywane do zeszytów. Rodzice mają możliwość przyjścia na godzinę konsultacyjną lektora i zasięgnięcia informacji o postępach dziecka. Rodzice dwa razy w roku otrzymują pisemną Opinię o Postępach swojego dziecka.
  • Przygotowujemy do egzaminów
    Organizujemy próbne egazminy: Cambridge (PET, KET, FCE, CAE), gimnazjalne i maturalne, pracując dokładnie na tych samych materiałach, których użyto w British Council i w liceach. W ten sposób każdy uczeń dowiaduje się z czego ma braki i nad czym musi popracować.
  • Motywujemy do nauki
    Posiadamy system punktów motywacyjnych – WORDów, który zachęca do poszerzania znajomości języków. Punkty WORDy przynawane są za dodatkowe prace i projekty. Można za nie kupić np. lekcję z native speakerem, zjeść ciastko i inne. Szczegółową ofertę znajdą Państwo na tablicy ogłoszeń. Za prace dodatkowe w formie wirtualnej – projekty, prezentacje lub ćwiczenia z wirtualnej szkoły przyznajemy e-WORDy. Posiadamy wideotekę i bibliotekę anglistyczną z lekturami na wszystkie poziomy nauczania.
  • Uczymy języka i kultury
    Wszystkich uczniów zapoznajemy z kulturą i historią krajów anglojęzycznych. Angielscy lektorzy opowiadają o Bożym Narodzeniu i Wielkanocy w Wielkiej Brytanii, obchodzimy Święto Dziękczynienia, Pancake Day, St.Patricks Day i inne. Dla dzieci organizujemy teatrzyki (Teatr Cieni) i zabawy (Halloween).
  • Jesteśmy sprawdzoną firmą z wieloletnią tradycją
    Od 1996 roku prowadzimy zajęcia na terenie Polski południowej.
  • Oferujemy szeroki wybór bezpłatnych zajęć dodatkowych
    Projekty z native speakerem, zajęcia konwersacyjne dla starszych, kluby dyskusyjne, program language doctor, komunikacja uczeń-nauczyciel dzięki wirtualnej szkole.
  • Tworzymy miłą i serdeczną atmosferę na zajęciach