Grudzień 2019 - aktualności

Merry Christmas and a Happy New Year 2020

Merry Christmas and a Happy New Year 2020 from WORD School of English

Świąteczne życzenia dla naszych klientów oraz informacje o pracy szkoły w przerwie świątecznej

OFERTA NA FERIE 2020 ORAZ RABATY

Kolonia językowa w Rabce w pierwszym tygodniu ferii oraz półkolonia w Szkole WORD w drugim tygodniu. Lekcje z native speakerem aż 30% taniej!
A to jeszcze nie koniec!
Zobacz szczegóły »

NIE PRZEGAP! - U NAS CO TYDZIEŃ GRY I ZABAWY JĘZYKOWE!

Ruszyły dodatkowe zajęcia dla dzieci w siedzibie na Ruczaju (w soboty) i na Kurdwanowie (w piątki). Zapraszamy dzieci w wieku od lat 7 do 11 na cotygodniowe świetne gry i zabawy z lektorem. Na konkretne dni i godziny prosimy zapisywać się w sekretariatach nie później niż 3 dni przed lekcją.

JAK PRACUJEMY W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM?

W siedzibach na Kurdwanowie i na Ruczaju przerwa świąteczna trwa od 22 grudnia do 1 stycznia. Dnia 2 stycznia (czwartek) wznawiamy naukę.

We wszystkich szkołach podstawowych przerwa świąteczna trwa od 22 grudnia do 6 stycznia. Dnia 7 stycznia (wtorek) wznawiamy naukę w szkołach podstawowych.