Kursy dla przedszkolaków, szybki start, świetny efekt!

Tak uczymy przedszkolaki
Zapisz się

Zapewne wielu z Państwa zadaje sobie pytanie "Kiedy najlepiej rozpocząć naukę języka obcego?".
Odpowiedź jest prosta: im wcześniej, tym lepiej – pod warunkiem, że wiemy jak się do tego zabrać.

W szkole WORD bazując na naturalnym talencie dzieci do nauki języków opracowaliśmy specjalny program nauczania odpowiedni dla naszych najmłodszych uczniów.

Zabawy ruchowe, piosenki, wierszyki, prace plastyczne czy wreszcie gry multimedialne na tablicy interaktywnej mają na celu rozwijanie umiejętności językowych, wzbogacają słownictwo i sprawiają, że nauka języka angielskiego staje się jedną z ulubionych aktywności malucha.

Nasi lektorzy są do dyspozycji rodziców, przed i po zajęciach, można zapytać o postępy dziecka, dodatkowe materiały czy sposoby pracy z uczniem w domu (np. z wykorzystaniem opracowanej przez szkołę platformy e-learningowej z zebramymi dla każdego poziomu grami i ćwiczeniami online.) Innym sposobem kontaktu z rodzicami są regularne opinie o postępach przesyłane poprzez dziennik elektroniczny.

Grupa Liczba osób w grupie Wiek uczestników Liczba lekcji w tygodniu Całkowita liczba lekcji w jednym semestrze
Angielski dla maluszków 5 - 10 osób 3 - 4 lata 2 x 30 minut 32 lekcje
5 - 6 lat 2 x 45 minut 32 lekcje