Ósmoklasisto! Przygotuj się z Nami do egzaminu!

Kursy dla ósmoklasistów

Zapraszamy do szkoły Word do naszej siedziby na Wysłouchów 30a na zajęcia dla ósmoklasistów.

U nas:

• 100% zajęć poświęconych jest na przygotowanie ucznia do egzaminu z języka angielskiego po 8 klasie. Zakres materiału zgodny z najnowszymi wymogami MEN.
  • Zajęcia prowadzi lektor polski
  • Uczeń może skorzystać z bezpłatnych konsultacji
  • Każda lekcja prowadzona jest z użyciem tablicy interaktywnej
  • Utrzymujemy stały kontakt z rodzicami za pomocą dziennika internetowego
  • Posiadamy Akredytację MEN wydaną przez Kuratorium Oświaty nr NP. AJ. 515/10/10

Zapraszamy do nas!

Zapraszamy również naszych uczniów do kontynuacji zajęć w ramach kursu standardowego na poziomie intermediate z rozszerzeniem egzaminacyjnym.

W ubiegłym roku szkolnym uczniowie z tych grup uzyskali średni wynik: 92% z egzaminu z języka angielskiego po 8-klasie!

Grupa Liczba osób w grupie Wiek uczestników Liczba lekcji w tygodniu Całkowita liczba lekcji w jednym semestrze
Kursy przygotowujące do egzaminów klas 8 5 - 8 osób młodzież 2 x 60 minut 48 lekcji
w tym 42 godziny lekcyjne regularnych zajęć
+ 6 godzin testów

Siedziba RUCZAJ

Grupa Liczba lekcji w tygodniu Liczba lekcji w semestrze
Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty/matury 2 x 90 minut 56 x 45 minut

Nasi uczniowie sprawdzają swoją wiedzę podczas próbnych egzaminów Cambridge: KET, PET, FCE, CAE oraz próbnego egzaminu ósmoklasisty.

ZAJRZYJ DO NAS NA ZAJĘCIA - film o Szkole Językowej WORD