Listopad 2020 - aktualności

Dodatkowy termin sprzedaży podręczników

Podręczniki będzie można jeszcze kupić dnia 18 listopada we środę w godzinach 16:00 do 20:00 w siedzibie przy ulicy Wysłouchów.

Święto Niepodległości

W dniu 11 listopada (Święto Niepodległości) zajęcia językowe w Szkole Word nie będą prowadzone.

Sprzedaż podręczników

Podręczniki będzie można kupić lub otrzymać w ramach gratisów jeszcze dnia 6 listopada w piątek w godzinach 14:30 do 18:00 w siedzibie przy ulicy Wysłouchów.

Można będzie nabyć podręczniki przerabiane w tej siedzibie oraz w szkołach podstawowych z wyjątkiem szkoły 66 i szkoły w Libertowie. Po tym terminie prosimy zaopatrywać się w książki we własnym zakresie.

Zaduszki - 2 listopada 2020

Dnia 2 listopada zajęcia w siedzibie na Kurdwanowie i w siedzibie na Ruczaju odbywają się bez zmian.

Zajęcia językowe, które prowadzimy w szkołach podstawowych są uzależnione od decyzji dyrekcji tych szkół. Jeśli szkoła pracuje, to my również pracujemy - jeśli szkoła nie pracuje, to nasze zajęcia również się nie odbywają.