Listopad 2022 - aktualności

Święto Dziękczynienia w Szkole Word

Listopad 26, 2022

W związku ze zbliżającym się amerykańskim Świętem Dziękczynienia zapraszamy dzieci z siedziby Szkoły Word (klas 1-4) na sobotnie dodatkowe zajęcia dnia 26 listopada.

Zainteresowane osoby prosimy o dokonanie zapisu w sekretariacie Szkoły Word.

UWAGA - ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! Zapisy prowadzimy do środy.

Zapisane osoby otrzymają informację mailową z potwierdzeniem zapisu i podaną godziną zajęć.

Święto Dziękczynienia w Szkole Word

Gdyby jednak zmieniły się Państwu plany i dziecko nie mogło przyjść na lekcje, to prosimy jak najszybciej dać znać do sekretariatu, abyśmy mogli zaprosić inne dziecko z listy osób oczekujących na wolne miejsce (osoby, które się zapiszą i nie przyjdą, nie będą mogły już więcej brać udziału w kolejnych sobotnich zajęciach).