Maj 2019 - aktualności

Promocja PODRĘCZNIK GRATIS!

Zapraszamy na zapisy na rok 2019/2020! Przy zapisie w dniach 14.05-24.06.2019 kursant otrzyma bon na bezpłatny podręcznik do nauki w przyszłym roku szkolnym. Szczegółowy regulamin promocji znajduje się w sekretariatach.

Promocja PODRĘCZNIK GRATIS

Mock Cambridge Exams

Są już wyniki tegorocznych Mock Cambridge Exams! Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo!
A oto ogólne podsumowanie tegorocznych zmagań na poziomie Starters, Movers i Flyers:

STARTERS:
- reading & writing: 83%
- listening: 89%
- speaking: 62%

MOVERS:
- reading & writing: 84%
- listening: 99%
- speaking: 82%

FLYERS:
- reading & writing: 87%
- listening: 88%
- speaking: 75%

Podziękowanie!

Dziękujemy naszym kursantom za udział w Mock Cambridge Exams, które odbyły się w sobotę w naszej szkole. Obecnie trwa poprawa waszych prac a po 24 maja będą wyniki!

Uwaga Uwaga !!!

Dobra nowina w rodzinie królewskiej! Harry i Meghan doczekali się syna! Z tej okazji nasi uczniowie piszą listy gratulacyjne do Buckingham Palace!