Maj 2022 - aktualności

Oferta na LATO 2022!

Maj 11, 2022

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą szkoły na letnie miesiące. Każdy znajdzie coś dla siebie:

• dzieci - półkolonie z atrakcjami,
  • młodzież oraz dorośli - intensywne kursy miesięczne i dwutygodniowe.

Sprawdź szczegóły »

Weekend majowy 2022

Maj 1-3, 2022

Pierwszego, drugiego oraz trzeciego maja nie pracujemy w szkołach podstawowych oraz w siedzibach (chyba, że lektor umówi się z grupą inaczej).

Próbne egzaminy Cambridge

Maj 7, 2022

Ponownie zapraszamy naszych uczniów na Mock Cambridge Exams. Egzamin odbędzie się 7 maja (sobota) w siedzibie szkoły przy ul. Wysłouchów 30a/45 o godzinie 9.00.

Zapisy w sekretariacie do dnia 30 kwietnia. Płatność za egzamin 60 zł za niższe poziomy (Starters, Movers, Flyers) oraz 65 zł za wyższe poziomy (KET, PET, FCE, CAE).

Próbne egzaminy Cambridge