Adres ul. Bobrzyńskiego 31b/5 Pani Joanna
Pani Joanna z sekretariatu Word-Ruczaj chętnie odpowie na Państwa pytania.
Telefon 12 357 85 61, 508 407 531
E-mail szkolainteraktywna@gmail.com

Nasza szkoła

ZAPRASZAMY NA ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2019/2020 W RAMACH PROMOCJI PODRĘCZNIK GRATIS.

Zapisu można dokonać on-line, telefonicznie lub osobiście w siedzibach szkoły.
Przy zapisie do 24.06.2019 r. kursant otrzyma bezpłatny podręcznik do nauki w przyszłym roku szkolnym. Aby otrzymać podręcznik gratis należy wypełnić formularz zapisów i dokonać wpłaty 100zł do dnia 24.06.2019r. a konto nauki w roku przyszłym oraz rozwiązać test poziomujący on-line dostępny w zakładce Test on-line. Test rozwiązują wszyscy kursanci oprócz osób rozpoczynających naukę.
Informację potwierdzającą zapis w ramach promocji otrzymają Państwo drogą mailową.

Naukę rozpoczynamy 1 października.

Sekretariat czynny:

• od poniedziałku do czwartku:
    w godz. 1400 – 2000
  • piątek: w godz. 1200 – 1800

Wpłaty

Wpłaty można wnosić w sekretariacie szkoły WORD lub przelewem na numer konta: 12 1140 2017 0000 4202 1199 2544.
Opłat można dokonywać w trzech ratach:

I semestr
I - wpisowe
II - do 15. października
III - do 15. grudnia

II semestr
I - do 15.lutego
II - do 15.kwietnia

Przy zwłoce w dokonywaniu wpłat w terminach szkoła może naliczyć odsetki ustawowe i cofnąć przyznane rabaty.

W ramach kursu zapewniamy:

-opinie o postępachucznia w ciągu roku oraz certyfikaty ukończenia poziomu;
       -możliwość uzupełanienia zaległości podczas bezpłatnej godziny konsultacyjnej;
       -bogaty program kulturowy (inscenizacja sztuk teatralnych, obchody świąt i tradycji);
       -stały kontakt z rodzicami;
       -próbne egzaminy gimnazjalne i maturalne;
       -dostęp do biblioteki językowej;
       -optymalne warunki do ciekawej i efektywnej nauki.

Wszyscy kursanci moga korzystać z:

* Dodatkowych materiałów przesłanych internetowo przez lektora w ramach wirtualnej szkoły
        * Usług firm partnerskich z wyznaczonym rabatem
        * Bezpłatnej godziny konsultacyjnej dla nadrobienia zaległości
        * Bezpłatnych konwersacji z native speakerem, w ramach klubu dyskusyjnego
        * Biblioteki anglistycznej

Promocje i rabaty:

Dla wieloletnich kursantów szkoły WORD
(nauka w systemie klasowym nie jest uwzględniona):
        * 5% dla rozpoczynających trzeci rok nauki
        * 10% dla rozpoczynających szósty rok nauki

Dla rodzin (rodzice, dzieci):