Sierpień 2018 - aktualności

DOTACJE UNIJNE NA ROK 2018/2019

Z przyjemnością informujemy, że dla naszych klientów, w bieżącym roku pozyskaliśmy dotacje unijne. Jako jedyna szkoła w rejonie oferujemy kursy dla osób dorosłych z dofinansowaniem z funduszy UE do 87%. Szczegóły w zakładce "dotacje UE" lub pod nr tel 502 -831-201.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

LEKCJE OTWARTE

Nowych klientów z siedzib naszej szkoły oraz szkół podstawowych zapraszamy na lekcje otwarte. Prosimy o wcześniejszy telefon do odpowiedniego sekretariatu i zgłoszenie swojej obecności. Aktualne numery telefonów znajdują się w zakładce KONTAKT.

LEKCJE DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Lekcje prowadzone będą w oparciu o podręcznik Pearson Longman z postaciami Disneya.
Terminy: 12, 13, 19 lub 20 września, zawsze o godz 16:30.

LEKCJE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Lekcje prowadzone będą w oparciu o podręcznik Nowa Era z postaciami National Geographic.
Terminy: 12, 13, 19 lub 20 września, zawsze o godz 17:30.

LEKCJE DLA DOROSŁYCH

Terminy: 12, 13, 19 lub 20 września, zawsze o godz 18:30.

Serdecznie zapraszamy!

ZAPISY NA KURSY NA ROK 2018/2019

SIEDZIBY SZKOŁY WORD:

Zapisy trwają od 3. do 24. września. Początek zajęć 1. października. Zapisu można dokonać on-line lub przyjść do siedziby szkoły w godzinach pracy sekretariatu.

SZKOŁY PODSTAWOWE:

Zapisy trwają od 3. do 10. września. Początek zajęć 17. września. Zapisu można dokonać online lub na podstawie deklaracji dostępnej na naszych tablicy ogłoszeń w szkołach podstawowych.

Serdecznie zapraszamy!