Styczeń 2019 - aktualności

FERIE ZIMOWE - PRZERWA W NAUCE

W dniach od 14 do 27 stycznia szkoła Word jest zamknięta. Naukę wznawiamy 28 stycznia.
Do zobaczenia po feriach!

Ferie zimowe z językiem angielskim!

Serdecznie zapraszamy dzieci do wykorzystania ferii zimowych na poszerzenie swoich umiejętności z języka angielskiego. W wesołej atmosferze, poprzez gry i zabawy dzieci będą obcować z językiem angielskim przez kilka godzin dziennie.

Tak więc te dzieci, które lubią wyjazdy, zapraszamy na zimowisko w Rabce. Lektor polski i native speaker będą jak najwięcej mówić po angielsku do dzieci i zapełnią czas emocjonującymi konkursami i zabawami w języku angielskim.

Dla dzieci, które wolą zostać w domu organizujemy półkolonię z językiem angielskim – NON STOP ENGLISH w Szkole Word. Codziennie przez 5 godzin dzieci ,,zanurzą się’’ w języku angielskim. Będzie okazja przygotować angielskie projekty, robić rebusy na tablicy interaktywnej, śpiewać piosenki i rozwiązywać w grupach zadania na komputerach. Wśród fascynujących tematów przerabianych na zajęciach NON-STOP ENGLISH będą:

• "Z archiwum X" – tajemnicze ślady, muzem tajemnic, czytanie szyfrów
  • "Przygody Podróżnika" – jedziemy w rejs dookoła świata, poznajemy życie egzotycznych zwierząt, zwiedzamy anglojęzyczne kraje
  • "Top Chef’" – kulinarne ABC, kuchnie świata, przygotujemy sałatkę
  • "Fashion Show" – stroje z poprzednich epok, zdjęcia w starej ramie i inne.

Kolonia w Rabce odbędzie się w terminie 12-19 stycznia w cenie 860 zł.

Półkolonia w Szkole Word odbędzie się w terminie 21-25 stycznia, codziennie w godz. 9-14 w cenie 280 zł  (25h zegarowych).

Informacja dostępne są na ulotkach oraz w sekretariatach Szkoły Word:

Szkoła WORD Kurdwanów  - tel.511-714-316, e-mail: szkolaword@gmail.com

Szkoła WORD Ruczaj  - tel. 508-407-531, e-mail: szkolainteraktywna@gmail.com