Zapraszamy na zapisy na rok szkolny 2024/25!

Zapisy:

Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc!
Sprawdź czy odpowiadają Ci terminy i dołącz do nas!

Sprawdź terminy »

Lekcje otwarte:

Zobacz terminy »

Przydatne informacje:

• Aby się zapisać należy:
    • Wypełnić formularz zapisów (obok lub poniżej)
    • dokonać wpłaty 100 zł na konto
      70 1140 2004 0000 3102 8508 9911
  • Informację potwierdzającą zapis otrzymają Państwo drogą mailową.
  • Zajęcia planujemy rozpocząć od 16 września.
  • Zajęcia prowadzimy w grupach 5 do 8 osób.
  • Nasz lektor odbiera dzieci ze świetlicy i szatni i przyprowadza do świetlicy po zajęciach.
  • Zajęcia z języka angielskiego w szkołach podstawowych będą prowadzone w systemie 2 x 45 minut tygodniowo i będą to zajęcia stacjonarne - dołączone do szkolnego podziału godzin.
  • Płatność za cały rok 2024/25 wynosi 2900 zł i jest podzielona na 10 równych rat - po 290 zł miesięcznie. Pierwsza rata (100 zł wpisowe plus 190 zł) płatne do 20 września, kolejne raty płatne do 10 każdego miesiąca.
  • Uwaga! Promocja! W bieżącym roku każdy może otrzymać 10% RABATU ZA CAŁY ROK nauki przy płatności we wrześniu za cały rok z góry, lub 5% rabatu przy płatności za semestr.
    Warunkiem koniecznym uzyskania rabatu jest obecność W SEKRETARIACIE gdzie zostanie obliczona dokładna kwota do zapłaty po rabacie, następnie dokonają Państwo płatności i odbiorą prezent.
  • Pytania w sprawie podziału godzin z języka angielskiego prosimy kierować do osoby która je układa pod adres mailowy weronika.stoj@szkola-word.com, ten adres mailowy będzie aktywny od 2 września do 15 października.
  • Informacje o terminach zajęć otrzymają Państwo drogą mailową.

Szkołę obsługuje placówka na Kurdwanowie
Sekretariat:
511 714 316  012 654 17 96  733 858 542

Formularz zapisu do szkoły podstawowej nr 149

Szkoła podstawowa:
Język:
Czy dziecko uczyło się już tego języka?
(jeżeli tak, to ile lat)
Imię i nazwisko dziecka (ucznia):
Klasa z literą w roku szkolnym 2024/25:
Kontakt telefoniczny:
Adres mailowy:
Uczęszczanie na świetlicę:
Uwagi dodatkowe:
Zabezpieczenie formularza przed botami:
Proszę podaj wynik równania (2+8=??)
Oświadczam, że zapoznałem(am) się z regulaminem Szkoły Językowej Word i zgadzam się na te warunki