Wiosna 2023 - aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2022/23!

Czerwiec 23, 2023

W Szkole Językowej Word nauka już zakończona, świadectwa rozdane!

Sekretariat w siedzibie Kurdwanów będzie czynny do końca czerwca w godzinach 9-16 a&później od 21 sierpnia.
Z kolei sekretariat w siedzibie Ruczaj będzie czynny w ostatnim tygodniu czerwca w godzinach 12-18 a później od 28 sierpnia.

Uczestników półkolonii zapraszamy na wakacyjny angielski, a wszystkim naszym Klientom życzymy udanych wakacji i dużo odpoczynku!

Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym!

Losowanie kuponów rabatowych na naukę w 2023/24

Czerwiec 15, 2023

Wszyscy, którzy wzięli udział w naszym konkursie na Facebooku i poprawnie odpowiedzieli na 3 pytania mieli szanse wygrać atrakcyjne rabaty!

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem - wzięło w nim udział ponad 70 osób!

Zapraszamy na losowanie!

Lista zwycięzców:

10% rabatu
Emilia (emilia******sp158.info)

5% rabatu
Anna (anna.h******gmail.com)
Katsiaryna (_katy******tut.by)
Marzena (mroc******gmail.com)
Piotr (pion******gmail.com)

Serdecznie gratulujemy!

Boże Ciało 2023 - przerwa w nauce

Czerwiec 8-11, 2023

W dniach 8 oraz 9 czerwca szkoła Word jest zamknięta. Naukę wznawiamy w poniedziałek 12 czerwca.
Do zobaczenia po długim weekendzie!

Podróże z angielskim

Maj 27, 2023

Serdecznie zapraszamy naszych uczniów na „Podróże z angielskim” w sobotę 27-go maja do siedziby Szkoły Językowej Word ul. Wysłouchów 30a/45.

W programie organizujemy wyjazd za granicę, dogadujemy się na lotnisku, na dworze i w sklepie. Poznajemy słownictwo podróżnicze na tablicy interaktywnej.

Zgłoszenia przyjmuje sekretariat mailowo lub telefonicznie do dnia 22 maja.

Wstęp 5 zł - należy wrzuć do skarbonki przy wejściu do sali. Zajęcia będą się odbywać w sobotę w godzinach przedpołudniowych. Szczegółowy plan godzinowy wyślemy zapisanym osobom po 22 maja.

Jeśli uczeń zapisze się, a okaże się później, że nie może przyjść, to bardzo prosimy pilnie powiadomić sekretariat i nie blokować miejsca. Osoby które zapiszą się i nie przyjdą nie będą mogły już więcej uczestniczyć w sobotnich zajęciach kulturowych.

Serdecznie zapraszamy!
Zespół szkoły WORD.

Podróże z angielskim!

Promocja PODRĘCZNIK GRATIS!

Zapraszamy na zapisy na rok 2023/2024! Przy zapisie w dniach 15.05-30.06.2023 kursant otrzyma bon na bezpłatny podręcznik do nauki w przyszłym roku szkolnym.

Zapisz się już dziś »

Promocja PODRĘCZNIK GRATIS

Próbne egzaminy Cambridge

Maj 13, 2023

Ponownie zapraszamy naszych uczniów na Mock Cambridge Exams. Egzamin odbędzie się 13 maja (sobota) w siedzibie szkoły przy ul. Wysłouchów 30a/45 o godzinie 9.00.

Zapisy w sekretariacie do dnia 8 maja. Płatność za egzamin 60 zł za niższe poziomy (Starters, Movers, Flyers) oraz 65 zł za wyższe poziomy (KET, PET, FCE, CAE).

Próbne egzaminy Cambridge

Happy Easter 2023!

Kwiecień 3, 2023

W dniach od czwartku 6 kwietnia do wtorku 11 kwietnia trwa przerwa świąteczna i zajęcia nie odbywają się.

Zajęcia (oraz pracę sekretariatu) wznawiamy od środy 12 kwietnia.

Happy Easter 2023!

Dzień Świętego Patryka 2023 - galeria

Marzec 30, 2023

Koniczynka Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z obchodów tegorocznego Dnia Świętego Patryka w Szkole Językowej Word. Koniczynka

Lato z angielskim w mieście!

Marzec 22, 2023

Zapraszamy na półkolonie dla dzieci oraz intensywne kursy dla młodzieży i dorosłych ...

Lato 2023 z angielskim!

Koniczynka Dzień Świętego Patryka w Szkole Językowej WORD Koniczynka

Marzec 18, 2023

Serdecznie zapraszamy naszych uczniów na obchody Dnia Świętego Patryka w sobotę dnia 18-go marca.

W programie niezwykłe historie o Irlandii, słuchanie muzyki celtyckiej, wesołe zabawy i gry, ciekawe prace plastyczne.

Zgłoszenia przyjmuje sekretariat mailowo lub telefonicznie do dnia 14 marca.
Wstęp 5 zł - należy wrzucić do skarbonki przy wejściu do sali.

Zajęcia będą się odbywać w sobotę w godzinach przedpołudniowych. Szczegółowy plan godzinowy wyślemy zapisanym osobom po 14 marca. Lekcja kulturowa trwa 60 minut.

Osoby, które zapiszą się i nie przyjdą, nie będą mogły już więcej uczestniczyć w sobotnich zajęciach kulturowych.

Zespół Szkoły WORD Koniczynka