Ferie zimowe 2023 - przerwa w nauce

W dniach od 30 stycznia do 12 lutego szkoła Word jest zamknięta. Naukę wznawiamy 13 lutego.
Do zobaczenia po feriach!

Ferie zimowe 2023 z angielskim w Szkole Word!

Grudzień 28, 2022

Szkoła Word zaprasza na ferie z angielskim - Non-STOP English w dniach 30 styczeń - 3 luty 2022.

Szczegóły niżej :) Serdecznie zapraszamy!

Ferie zimowe 2023 z angielskim!

Merry Christmas and a Happy New Year 2023!

Grudzień 23, 2022

Przerwa świąteczna w Szkole Word trwa od 23 grudnia a 2 stycznia 2023 wracamy do nauki.

Merry Christmas and a Happy New Year 2023!

Fotorelacja ze Świąt Bożego Narodzenia w Szkole Word

Grudzień 20, 2022

Zobacz jak miło spędziliśmy czas podczas Świąt Bożego Narodzenia w Szkole Językowej Word :)

Boże Narodzenie w Szkole Word

Grudzień 12, 2022

Zapraszamy dzieci na sobotnie zajęcia 17 grudnia.
Zapisy w sekretariacie szkoły do 13 grudnia!

Boże Narodzenie w Szkole Word

Fotorelacja ze Święta Dziękczynienia w Szkole Word

Grudzień 9, 2022

Obejrzyj miło spędzone chwile podczas obchodów Święta Dziękczynienia :)

Święto Dziękczynienia w Szkole Word

Listopad 26, 2022

W związku ze zbliżającym się amerykańskim Świętem Dziękczynienia zapraszamy dzieci z siedziby Szkoły Word (klas 1-4) na sobotnie dodatkowe zajęcia dnia 26 listopada.

Zainteresowane osoby prosimy o dokonanie zapisu w sekretariacie Szkoły Word.

UWAGA - ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! Zapisy prowadzimy do środy.

Zapisane osoby otrzymają informację mailową z potwierdzeniem zapisu i podaną godziną zajęć.

Święto Dziękczynienia w Szkole Word

Gdyby jednak zmieniły się Państwu plany i dziecko nie mogło przyjść na lekcje, to prosimy jak najszybciej dać znać do sekretariatu, abyśmy mogli zaprosić inne dziecko z listy osób oczekujących na wolne miejsce (osoby, które się zapiszą i nie przyjdą, nie będą mogły już więcej brać udziału w kolejnych sobotnich zajęciach).

Lekcje otwarte - przyjdź i zobacz jak uczymy!

Wrzesień 5, 2022

Nie kupuj kota w worku! Przyjdź i poznaj naszych lektorów, zobacz jak prowadzą zajęcia, obejrzyj jak wyposażone są nasze sale.

Zapraszamy na lekcje otwarte języka angielskiego oraz hiszpańskiego.

Zobacz kiedy są lekcje otwarte »

Promocyjne zapisy w siedzibach - 60 zł taniej!

Wrzesień 1-9, 2022

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji - Każdy kurs w siedzibach 60 zł taniej!
Promocja trwa tylko do 9 września więc nie czekaj i ...

Zapisz się już teraz »

Nowy rok szkolny 2022/23

Wrzesień 1, 2022

Już kolejny 26 raz zapraszamy na nowy rok szkolny i na naukę języków obcych w Wordzie!

Ruszyły zapisy na kursy w szkołach podstawowych i siedzibach!

W szkołach podstawowych już 9 września kończymy zapisy a naukę planujemy zacząć 19 września natomiast w siedzibach zapisy trwają jeszcze do 22 września a naukę rozpoczynamy 1 października.

Zapraszamy naszych "starych" uczniów i nowych kandydatów!
Jak zwykle w szkole Word będzie dużo się działo!

Starsze wpisy