Grudzień 2021 - aktualności

Funkcjonowanie szkoły w okresie od 20 grudnia do 9 stycznia

Grudzień 15, 2021

Zajęcia w szkołach podstawowych
W związku z przejściem na nauczanie online w szkołach podstawowych, my również zajęcia które się odbywają w szkołach podstawowych przenosimy online. Angielski i hiszpański będą odbywały się na Zoomie, w tych samych godzinach co do tej pory. Po powrocie szkół w tryb stacjonarny my również wrócimy do zajęć stacjonarnych.

Zajęcia w siedzibach
W dniach 20, 21 i 22 grudnia przed świętami i od dnia 3 stycznia lektor oczekuje państwa w siedzibie szkoły Word (bez zmian). Każdy uczeń może na zajęcia przyjść osobiście lub dołączyć online na Zoomie. Szczegóły można uzgodnić z lektorem.

Przerwa świąteczna
Informujemy, iż w dniach od 23 grudnia do 2 stycznia Szkoła Word nie pracuje. Są to dni wolne od zajęć lekcyjnych.

Merry Christmas and a Happy New Year 2022!

Grudzień 14, 2021

Merry Christmas and a Happy New Year 2022!

Podsumowanie sobotniej lekcji świątecznej

Grudzień 13, 2021

A oto jak na świątecznych sobotnich zajęciach bawiły się dzieci: było pieczenie ciasteczek, robienie crackers i ciekawe informacje o angielskich zwyczajach. Zajecia prowadziła pani native speaker Stephanie McCarmick i lektor polski mgr Magda Perec.

Sobotnia lekcja świąteczna

Grudzień 11, 2021

Zapraszamy dzieci na dodatkowe sobotnie spotkanie!

W programie:

• śpiewanie "Christmas Carols",
  • robienie "Crackers", pieczenie ciasteczek i inne atrakcje!

Na spotkanie zapraszamy w sobotę 11 grudnia do szkoły WORD Kurdwanów w godzinach:

• 10.00 - 11.00 dzieci z klas 1, 2
  • 11.10 - 12.10 dzieci z klas 3, 4

(w przypadku większej ilości zgłoszeń godziny mogą ulec zmianie)

Aby uczestniczyć w zajęciach należy zapisać się w sekretariacie do środy dnia 8-go grudnia.

Zapraszamy!