Uczymy również języka francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego

Nauka języków obcych w szkole WORD w Krakowie to pasja, którą spełniamy się już od kilku lat. Cały czas zyskujemy cenne doświadczenie i wykorzystujemy je w praktyce. Dopasowujemy się do oczekiwań naszych klientów, bierzemy pod uwagę ich potrzeby i pozwalamy im rozwijać swoje umiejętności. Kładziemy nacisk nie tylko na systematyczną naukę, ale też na przyjazne podejście do wszystkich kursantów.

• Chcesz swobodnie mówić w obcym języku, ale Twoim problemem jest brak systematyczności?
  • Chcesz, żeby ktoś przygotował Ci gotowe i ciekawe materiały na każdy dzień nauki na Twoim poziomie?
  • Boisz się mówić, bo popełniasz błędy?
  • Nie masz z kim porozmawiać w danym języku?
  • Próbujesz różnych metod i wciąż szukasz czegoś, co wreszcie zadziała?

Czas na naukę w Szkole WORD!

Wybierz język, którego chcesz się uczyć: