Rekomendacje

Opinie dyrektorów

Od lat współpracujemy z placówkami edukacyjnymi na terenia Krakowa. Prowadzimy kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego. Poniżej przedstawiamy Państwu opinie dyrektorów tych placówek, które świadczą o wysokim poziomie kursów i dużym zaangażowaniu ze strony prowadzących je lektorów.

Oto kilka z nich:

Maria Wojsław:
Dziękujemy również, a przede wszystkim za niezwykle sympatyczną, o wysokiej kulturze osobistej Panią Lektorkę, która z wielkim zaangażowaniem, skrupulatnością prowadziła zajęcia z uczniami naszej szkoły. To zaszczyt współpracować z tak młodą Osóbką, reprezentującą postawę bardzo dojrzałego Nauczyciela. Życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności, oraz wspaniałego wypoczynku wakacyjnego.

Maria Wojsław, Dyrektor Szkoły
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Lusinie
21 czerwca 2023 roku

Opinie rodziców

Szkoła WORD specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą. Mamy w Krakowie wielu wychowanków, a powodem tego jest dobra opinia, jaką cieszy się nasza szkoły wśród dzieci, młodzieży i ich rodziców. Oto kilka z nich:

Iwona Bator:
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z nauki języka angielskiego w Szkole WORD. Zajęcia są prowadzone ciekawie, a nauka jest intensywna. [...] Syn jest dobrze motywowany do nauki, a wysoki profesjonalizm lektorki w połączeniu z indywidualnym podejściem sprawia, iż uczestniczy on nie tylko w zajęciach obowiązkowych, ale i dodatkowych kursach.[...]"

BATOR

Henryk Byra:
"[...] Bardzo sobie cenię sposób, w jaki prowadzone są zajęcia. Na każdej lekcji dzieci wklejają do zeszytów karteczki z przerobionym słownictwem oraz mają w domu kasetę do książki. [...] Czasem, gdy mamy wątpliwości lub gdy dziecko chorowało korzystamy z bezpłatnej godziny konsultacyjnej, którą zapewnia Szkoła WORD."

BYRA

Bożena Szumowicz:
"Uważam, że ważne jest, aby dziecko było uczone przez dobrych specjalistów od najmłodszych lat: żeby uczyło się poprawnej wymowy i żeby od początku kładziono nacisk na poprawne mówienie. Te moje oczekiwania spełniają nauczyciele w Szkole WORD. Uczą dobrze i są lubiani przez dzieci.[...] "

SUMOWICZ

Tomasz Semeńczuk:
Bardzo się cieszę, że mój syn uczęszcza na zajęcia języka angielskiego do Szkoły Word. W szkole tej są świetni i profesjonalni nauczyciele zawsze zmotywowani do pracy. W szkole językowej Word mój syn nauczył się dużo więcej niż w szkole czy w domu.

Tomasz Semeńczuk

Joanna Rudnik:
Języka angielskiego ze szkołą WORD, moja córka uczy się od przedszkola. W tej chwili uczęszcza do gimnazjum a zna j. ang. na poziomie szkoły średniej i to dzięki szkole WORD. Dzięki kursowi w tej szkole zawsze miała lepsze oceny i była "do przodu" z materiałem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nauki w Wordzie, córka lubi chodzić na zajęcia, bardzo lubi prowadzących, zawsze chwali native speaker'ów, którzy opowiadają im dużo o własnych ojczyznach i zwyczajach. Word to szkoła przyjazna dla dzieci i rodziców!!!

Joanna Rudnik

Opinie uczniów

Weronika Ślesak, 15 lat
Do szkoły Word chodziłam już od najmłodszych lat i dzięki temu angielski od zawsze mi towarzyszył. To sprawiło, że tematy na szkolnych lekcjach były dla mnie zrozumiałe i nigdy nie sprawiały mi większych problemów - były jedynie utrwalaniem, dzięki czemu szybciej rozumiałam język angielski, co bez szkoły Word by nie nastąpiło. Zajęcia również rozszerzały moją wiedzę o dodatkowe tematy, dzięki czemu odnosiłam sukcesy w wielu konkursach języka angielskiego. Ostatnio miałam też przyjemność być na wymianie w Szwecji, gdzie porozumiewaliśmy się po angielsku i uważam, że kontakt z językiem w szkole Word i pewne przyzwyczajenia z nim związane były bezcenne w tej sytuacji. Ale to, co najbardziej tu cenię, to to, że lekcje zawsze są dla mnie przyjemnością, często urozmaicane przez atrakcje związane z kulturą krajów anglojęzycznych, czy też dzięki "nauce przez zabawę". To sprawia, że na zajęcia zawsze chce się wracać, a to przecież najważniejsze!

Adrian, 9 lat
Do szkoły Word chodzę trzy lata. Bardzo mi się tu podoba i mam bardzo blisko. Super pani, fajna grupa, mnóstwo atrakcji. Nauka, zabawa, gry, nagrody a nawet gotowanie. W małych grupach uczymy się pilnie. Bardzo lubię chodzić na lekcje języka angielskiego do tej szkoły.