Wakacje 2022

Wszystkim uczniom życzymy miłego, wakacyjnego wypoczynku.

Sekretariat jest nieczynny od 1 lipca do 28 sierpnia (w pilnych sprawach prosimy o kontakt mailowy).

Szkoła Word wznawia pracę od 29 sierpnia.

Do zobaczenia!

Ostatni dzień promocji "Podręcznik gratis"!

Czerwiec 30, 2022

Informujemy, że 30 czerwca zakończymy przyjmowanie zapisów w ramach promocji "Podręcznik Gratis".

Dziękujemy za promocyjne zapisy!

Losowanie kuponów rabatowych na naukę w 2022/23

Czerwiec 23, 2022

Wszyscy, którzy wzięli udział w naszym konkursie na Facebooku i poprawnie odpowiedzieli na 3 pytania mieli szanse wygrać atrakcyjne rabaty!

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem - wzięło w nim udział prawie 100 osób!

Zapraszamy na losowanie!

Lista zwycięzców:

10% rabatu
Agnieszka (sidz******gmail.com)

5% rabatu
Ewa (cisz******interia.pl)
Oliwia (alek******gmail.com)
Piotr (piot******wski.org)
Katarzyna (kasi******interia.pl)

Serdecznie gratulujemy!

Boże Ciało - weekend

Czerwiec 17, 2022

17 czerwca (piątek po Bożym Ciele) nie pracujemy w szkołach podstawowych, natomiast w siedzibach zajęcia odbywają się zgodnie z planem.

Wygraj ekstra rabat na naukę!

Czerwiec 8, 2022

W ramach tegorocznej promocji mamy dla państwa DODATKOWE RABATY 5% i 10% na naukę w drugim semestrze!

Aby wziąć udział w ich losowaniu należy w dniach 8-15 czerwca wejść na Facebooka szkoły Word a następnie odpowiedzieć poprawnie na trzy proste pytania.

Weź udział w konkursie »

Oferta na LATO 2022!

Maj 11, 2022

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą szkoły na letnie miesiące. Każdy znajdzie coś dla siebie:

• dzieci - półkolonie z atrakcjami,
  • młodzież oraz dorośli - intensywne kursy miesięczne i dwutygodniowe.

Sprawdź szczegóły »

Weekend majowy 2022

Maj 1-3, 2022

Pierwszego, drugiego oraz trzeciego maja nie pracujemy w szkołach podstawowych oraz w siedzibach (chyba, że lektor umówi się z grupą inaczej).

Próbne egzaminy Cambridge

Maj 7, 2022

Ponownie zapraszamy naszych uczniów na Mock Cambridge Exams. Egzamin odbędzie się 7 maja (sobota) w siedzibie szkoły przy ul. Wysłouchów 30a/45 o godzinie 9.00.

Zapisy w sekretariacie do dnia 30 kwietnia. Płatność za egzamin 60 zł za niższe poziomy (Starters, Movers, Flyers) oraz 65 zł za wyższe poziomy (KET, PET, FCE, CAE).

Próbne egzaminy Cambridge

Przerwa Wielkanocna 2022

W dniach od czwartku 14 kwietnia do wtorku 19 kwietnia trwa przerwa świąteczna i zajęcia nie odbywają się.
Zajęcia wznawiamy od środy 20 kwietnia.

Sekretariat w siedzibie Kurdwanów wznawia pracę w poniedziałek 25 kwietnia.

Happy Easter 2022!

Kwiecień 8, 2022

Happy Easter 2022!

Dzień Świętego Patryka - galeria

Marzec 21, 2022

Koniczynka Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznego Dnia Świętego Patryka w Szkole Językowej Word. Koniczynka

Darmowy kurs języka polskiego dla Ukraińców - brak wolnych miejsc

Marzec 21, 2022

Darmowy kurs języka polskiego dla Ukraińców - brak miejsc

Dzień Świętego Patryka w Szkole Językowej WORD

Marzec 19, 2022

Serdecznie zapraszamy dzieci z klas 1-4 na lekcję o obchodach dnia św. Patryka do siedziby szkoły Word na Kurdwanowie (ul. Wysłouchów 30a/45) dnia 19 marca (sobota):

• klasy 1 i 2 - godzina 9.00-10.00
  • klasy 3 - godzina 10.00-11.00
  • klasy 4 - godzina 11.00-12.00

Będziemy zapoznawać się z kulturą i historią Irlandii, słuchać muzyki celtyckiej, rozwiązywać quizy... będzie wesoła zabawa :)

Zapisy przyjmujemy do 15-go marca.

ZAPRASZAMY Koniczynka

Shadow Theatre Festival 2022

Marzec 11, 2022

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tegorocznej edycji Teatru Cieni. Zajęcia prowadziła pani Izabela Duńska-Dul.

Niżej z kolei zdjęcia z Teatrzyków Cieni w Szkole Podstawowej nr 27 przygotowane przez dzieci z klas pierwszych i drugich.

Wreszcie Teatrzyki ze Szkoły Podstawowej nr 53. Zapraszamy do ... oglądania :)

COVID-19 - zmiany w trybie zajęć

Styczeń 31, 2022

Po feriach, od dnia 31 stycznia zapraszamy Państwa ponownie do nas.

Zajęcia, które prowadzimy w SZKOŁACH PODSTAWOWYCH w klasach 1-4 będą odbywać się w trybie stacjonarnym, natomiast w klasch 5-8 w trybie online.

Zajęcia, które prowadzimy w SIEDZIBACH na Kurdwanowie i na Ruczaju będą odbywac się w trybie stacjonarnym. Kursant może przyjść na zajęcia do siedziby, lub dołączyć do grupy online. Wszystkie zajęcia odbywają się według stałego podziału godzin. Ewentualne zmiany grupa uzgadnia bezpośrednio z lektorem.

Ferie w Wordzie!

Styczeń 17-21, 2022

Angielski na Wesoło!

• Zajęcia w pierwszym tygodniu ferii: 17-21 styczeń w godzinach 10-14-tej.
  • Wszystkie zajęcia prowadzone są przez anglistę lub native speakera!

W programie między innymi:

• "Treasure Hunt" - szukamy skarbów po szkole Word i nie tylko po szkole.
  • "Cooking is Great" - przygotowujemy potrawę według angielskiego przepisu.
  • "The World of Animals" - przynosimy ulubionego pluszaka i opowiadamy o nim.
  • "Christmas Films" - Dziecięcy ranking filmów świątecznych.
  • "Mysterious Island" - wyprawa na tajemniczą wyspę.

Serdecznie zapraszamy na "Angielski na Wesoło!"

Będzie w sumie 20 godzin angielskiego w cenie 390 zł! Grupy od 4 osób.

Starsze wpisy